הרשמה | שכחתי סיסמה
אודות | מותגים | כתבו עלינו | תקנון | צור קשר
alpine style
ציוד סנפלינג
נעלי טיפוס
פנס
ביגוד מקצועי
ציוד מחנאות
שק שינה
תיק לטיולים
תרמילים
נעלי טרקים
ציוד לטיולים
ציוד טיפוס
ציוד מטיילים
ציוד למטייל
ביגוד סקי
ביגוד תרמי
מזוודות
נעלי טיולים
משקפי שמש
נופש לציבור הדתי

ציוד טיפוס

מעפילים להשגת ציוד טיפוס מושלם
ציוד טיפוס איכותי לא נמדד רק במחיר, אלא בעיקר במהימנות. בסופו של דבר, ציוד הטיפוס הוא זה שיקבע האם הטיול יהיה בטיחותי ומוצלח. בנוסף, מעבר להיבט הבטיחותי על ציוד הטיפוס גם להקל את הפעילות הגופנית. ציוד טיפוס חשוב בדיוק כמו מסלול הטיול, אמצעי העזר וכמובן בגדים מתאימים או מנשאים. אך מהי הדרך הטובה ביותר לבחור ציוד טיפוס, עם מי צריך להתייעץ על מנת לדעת כמה להשקיע בציוד ואיפה משיגים ציוד טיפוס מהסוג המתאים?
התקציב לרכישת ציוד טיפוס
כדי לענות על כל השאלות הללו כדאי קודם כל להתחיל בבניית תקציב. למרות שציוד טיפוס לא חייב להיות יקר במיוחד, הוא עדיין מהווה חלק בלתי נפרד מסכום הכסף הכללי אותו תוציאו על הטיפוס. לאחר שהחלטתם כמה אתם רוצים להשקיע, חפשו את ציוד הטיפוס שעונה על הצרכים שלכם. אל תוותרו על סוג מסוים של ציוד רק כי הוא לא עומד בתקציב, ונסו לבדוק האם אפשר לחסוך באמצעים אחרים. לאחר שהחלטתם וסיננתם בין ציוד הטיפוס שאינו מתאים, יהיה לכם הרבה יותר קל ופשוט.
בעלי מקצוע בתחום ציוד טיפוס
בשלב השני של חיפוש ציוד טיפוס כדאי להתייעץ עם בעלי מקצוע. בכל חנות אמינה המוכרת ציוד טיפוס ואפילו באתרי האינטרנט של ספקיות הציוד תוכלו למצוא טיפים, עצות והכוונה לרכישה נבונה. ללא יעוץ כזה יהיה לכם קשה מאוד לכוון ולהשיג את המטרות, הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך. במידה ואתם חושבים להשקיע בציוד טיפוס גם לעתיד, כדאי שתבדקו עם אנשים בעלי ניסיון כמה זמן הוא יכול להחזיק מעמד, כיצד לשמור עליו ומהי הצורה הטובה ביותר לעשות בו שימוש. השגת ציוד טיפוס יכולה להתחיל בהמלצות מחברים, ולהימשך בחיפוש באינטרנט ובחנויות ייעודיות. בכל מקרה, אל תוותרו על הניסיון של החנות ממנה אתם מבקשים לרכוש את הציוד ואל תצאו להרפתקאות מיותרות רק בגלל מחיר שלא מתאים לכם.
בכל העולם כבר יודעים איפה להשיג ציוד טיפוס ראוי
באתר אלפיין סטייל משתמשים בניסיון של מיליוני מטפסים ברחבי העולם – רק כדי שאתם תוכלו ליהנות ולקבל את מה שמגיע לכם. דרך אתר אלפיין סטייל תוכלו לקבל גישה ישירה לכל מוצרי הטיפוס והגלישה, כולל אוהלים, שקי שינה, תרמילים, וכמובן ציוד טיפוס כמו חבלים ורצועות, נעליים, רתמות ועוד. היכנסו כבר עכשיו לאתר אלפיין סטייל כדי להתרשם מההיצע, ואל תשכחו שרק השמיים הם הגבול.

מתוך הפורום

המקום בו מטיילים נפגשים.
דגש על שביל ישראל.
שאלות ותשובות מציוד
ועד החלפת מידע וטיפים

המשך...

LEKI RETRO


LEKI מקלות ההליכה הטובות ביותר בעולם .
אלפיין סטייל יבואנית LEKI חברת המקלות הגרמנית 
הטובה ביותר בעולם ועכשיו זוג מקלות במבצע חסר תקדים.
זוג מקלות דגם retro במחיר במקום 555 שח רק 359 שח.
הדגם המוביל כבר 25 שנה .


המשך...